درباره 1000 سازه

9 / 10
از 14 کاربر

به جامع‌ترین نمایشگاه مجازی نیازمندی‌های صنعت ساختمان و ساخت‌وساز ایران خوش آمدید.

 

معرفی سایت هزار سازه (1000 سازه)

سایت هزار سازه تشکیل شده است از لینک هزاران سایت ساختمانی و سازه‌ای، که در زمینهٔ تولید و فروش محصولات و ارائه خدمات ساختمانی و سازه‌ای فعالیت دارند. شما می‌توانید بعد از ورود به سایت و انتخاب دسته مورد نظر خود، با کلیک بر روی نام هر شرکت وارد سایت آن شوید.

"هزار سازه" هم‌اکنون با بیش از یک هزار وب سایت در زمینهٔ مصالح ساختمانی، خدمات ساختمانی و خدمات تأسیسات، یکی از متنوع‌ترین و کامل‌ترین نمایشگاه مجازی نیازمندی‌های صنعت ساختمان و ساخت‌وساز ایران عزیزمان است.

هدف سایت هزار سازه (1000 سازه)

در دنیای پر مشغله امروزی طی چند سال اخیر شاهد تغییرات اساسی و پایه‌ای در سبک زندگی افراد در سراسر دنیا بوده‌ایم، کشور ما نیز از این تغییرات مستثنا نیست، این تغییرات به دلیل تغییر نیازهای بنیادی مردم رخ داده است، این نیازها اغلب نشات گرفته از وقت کم و مشغله زیاد مردم هستند که برای پاسخ گویی به آنها می‌بایست راه حلی جامع، سریع و کم هزینه ارائه شود.

با توجه به گستردگی بازار و نمایشگاه‌های صنعت ساختمان و ساخت‌وساز و مشکل افزایش زمان و جابجای به روش‌های سنتی، بر آن شدیم تا جامع‌ترین نمایشگاه مجازی صنعت ساختمان و ساخت‌وساز ایران را با سه هدف زیر تأسیس کنیم.
1- کاهش زمان
2- کاهش جابجای
3- ارتباطی بدون واسطه و سالم میان متقاضیان با تولیدکنندگان، فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات صنعت ساختمان و ساخت‌وساز

هزار سازه با راه اندازی یک وب سایت جامع، اطلاعات بیش از 1000 سایت صنعت ساخت‌وساز و ساز (مصالح ساختمانی، خدمات ساختمانی و خدمات تأسیسات) را در خود جای داده است. در هزار سازه، ارتباطی بدون واسطه و سالم میان متقاضیان با تولیدکنندگان، فروشندگان و ارائه دهندگان خدماتی که در زمینه صنعت ساختمان و ساخت‌وساز فعالیت می کنند، شکل گرفته است.

شما نیز می‌توانید در تکمیل این بانک اطلاعاتی، با ارسال مشخصات سایت خود یا سایت مورد علاقه خود از طریق قسمت ثبت سایت، با ما همکاری نمایید.

دسته‌بندی‌های سایت هزار سازه (1000 سازه)

"هزار سازه" نتیجه تجربه‌های جمعی از متخصصین و مهندسین رشته‌های مختلف از جمله عمران، معماری، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات برقی و آی‌تی (فناوری اطلاعات) است. که به دسته‌های زیر تقسیم‌بندی می‌شود.

1- مصالح ساختمانی

2- مصالح و تجهیزات معماری و نما

3- وسایل و تجهیزات ساخت

4- تجهیزات تأسیسات مکانیکی

5- تجهیزات تأسیسات برقی

6- دستگاه و ماشین‌آلات

7- خدمات ساختمانی و سازه‌ای

8- خدمات معماری و زیباسازی

9- خدمات تأسیسات و تعمیرات

10- تقویم نمایشگاهی

11- خبری و اداری

قوانین ثبت سایت در هزار سازه (1000 سازه)

قوانین ثبت سایت در هزار سازه بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و این سایت (هزار سازه)، در حیطه قوانین و مقررات فیلترینگ فعالیت می‌نماید. و از ثبت سایت‌هایی که خارج از شرایط قوانین جمهوری اسلامی ایران است، معذور می‌باشد.

ثبت سایت در هزار سازه به منزلهٔ صدور گارانتی و ارائه خدمات از این وب سایت به مخاطبین نمی‌باشد، و همچنین هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال سطح کیفی محصولات سایت‌های درج شده نخواهد داشت.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :